У Малині відбулася екологічна акція «Посади дерево – віднови довкілля»

• 21.04.2021, 15:35

За ініціативи народного депутата України Тетяни Грищенко сьогодні, 21 квітня, у Малині відбулася екологічна акція «Посади дерево – віднови довкілля».

На «Малинівському круі» та поблизу пам'ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи було висаджено кущі самшиту, спіреї, лаванди, посіяно альпійські айстри та чорнобривці.

Саджанці — подарунок рідному місту від Тетяни Грищенко. Власне депутат зазначила: «Символічно, але дана акція присвячена декільком датам — Всеукраїнському Дню довкілля, Дню Землі, а також 35-річчю Чорнобильської катастрофи, і відбувається у рамках місячника з благоустрою території рідної громади. Щиро вдячна всім, хто приєднався до нашої акції і впевнена, що висаджені рослини стануть справжньою окрасою цього мікрорайону Малина. Впевнена, що завдяки спільній праці та турботі наше рідне місто з кожним роком розквітатиме і радуватиме такими затишними й красивими куточками».

Участь у акції взяли міський голова Олександр Ситайло, секретар міської ради Василь Майстренко, перший заступник голови Коростенської РДА Сергій Кириченко, депутати Малинської міської ради В’ячеслав Грищенко та Юрій Рудченко, директор Малинського лісотехнічного коледжу Ігор Іванюк та викладачі закладу, працівники КП «Екоресурс», ДП «Малинське лісове господарство» та ДП «Малинський лісгосп АПК», приватний підприємець Василь Ткачук, керівник гуртка національно-патріотичного виховання «Незламні» Ярослав Дмитренко разом із своїми вихованцями, а також працівники ДНЗ №6 «Теремок».