У Малині відбулося офіційне відкриття Центру культури та дозвілля після реконструкції

• 22.07.2021, 17:04

Сьогодні відбулося офіційне відкриття Центру культури та дозвілля Малинської міської ради (колишнього РБК) після проведеної реконструкції.

Участь у заході взяли народні депутати України Тетяна Грищенко та Арсеній Пушкаренко, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко, депутат обласної ради Сергій Диняк, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, депутати районної та міської рад.

Нагадаємо, роботи з реконструкції приміщення розпочалися ще в 2018 році, а завдяки Програмі "Велике будівництво" були завершені на найвищому рівні.

Вже в найближчому майбутньому Малинський Центр культури та дозвілля гостинно запросить всіх бажаючих на урочисту програму з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.