У Малині відбувся VIII обласний конкурс юних бандуристів імені Івана Кривенчука

• 13.04.2021, 17:05

Щорічно обласний конкурс юних бандуристів ім. Івана Кривенчука, який традиційно проводиться у місті Малині, збирає учасників із різних міст Житомирщини. Незважаючи на карантинні обмеження, у 2021 році конкурс юних бандуристів також відбувся, хоча у дещо незвичному форматі онлайн.

Всього до участі свої заявки надіслали 22 конкурсанта з мистецьких шкіл Малинської, Житомирської, Черняхівської, Радомишлянської, Бусилівської громад.

Учасники Конкурсу брали участь в двох номінаціях:

• бандурист-інструменталіст;

• бандурист-вокаліст.

В кожній номінації конкурсанти поділялися на три вікові категорії:

• молодша – до 9 років включно;

• середня – від 10 до 12 років включно;

• старша – від 13 до 16 років.

Всі учні Малинської школи мистецтв достойно представили свою громаду і вибороли 4 перших місць, 8 – других та 4 – третіх місць на Vlll обласному конкурсі юних бандуристів ім. І.Кривенчука.

Володаркою Гран-Прі стала Софія Домбровська - учениця Радомишлянської дитячої школи мистецтв (на фото).

Всі переможці та учасники конкурсу відзначені дипломами та пам’ятними сувенірами.