У Малині вшанували пам'ять загиблого Захисника України - Юрія Литвиненка

• 21.11.2022, 15:39

На цих вихідних у приміщенні ДЮСШ відбувся турнір пам’яті нашого земляка, малинчанина, Почесного громадянина Малинської громади, бійця полку «АЗОВ» — Юрія Литвиненка, який загинув у боях за Маріуполь.

До участі у змаганнях подали заявки понад 60 учасників. Цього року свої сили на боксерському ринзі випробовували спортсмени з Києва, Ірпеня та Ржищева (Київської області), Житомира, Коростеня, Коростишева, Малина, смт. Гранітного та Сєвєродонецька. Вистачало й вболівальників.

Загалом турнір за підтримки управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконкому Малинської міської ради пройшов на високому рівні та закінчився відзначенням переможців.

Дякуємо організаторам та меценатам за організацію та проведення турніру.

…Згадуємо нашого земляка, пам’ятаємо про його подвиг, виховуємо дітей та молодь патріотами свої держави!