У Малинській ДЮСШ розпочався ІХ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Крок до Олімпу»

• 14.01.2022, 16:14

Сьогодні у Малинській ДЮСШ відбулося урочисте відкриття ІХ Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Крок до Олімпу» на призи срібного призера XXX Олімпійських ігор Валерія Андрійцева.

На урочисте відкриття змагань завітали міський голова Олександр Ситайло, перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко, заступник голови Житомирської ОДА Олександр Федько, помічник народного депутата України Тетяни Грищенко Петро Дожук, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та його перший заступник Сергій Кириченко, заступник голови бюджетної комісії обласної ради Микола Григорович, генеральний секретар Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Марія Власенко, представник Всеукраїнської профспілки спортсменів, працівників сфери фізичної культури та спорту Михайло Гончаренко, спонсори та гості.

Під час вітального слова міський голова відзначив основних організаторів турніру Валерія Андрійцева та Ігоря Малинського, нагородив Почесними грамотами міської ради Єлизавету Кулаківську та її тренера Олексія Федорчука за вагомі спортивні здобутки з вільної боротьби та вручив юним спортсменкам, вихованкам ДЮСШ— Єлизаветі Кулаківський, Вікторії Слободенюк та Алісі Головенко новенькі борцівки за найкращі результаті у 2021 році.

Усі юні борці сьогодні отримали сертифікати учасника та солодкі подарунки.

Змагання, у яких беруть участь більше ніж 250 спортсменів, проходитимуть 2 дні – 14 та 15 січня. По завершенню – відбудеться церемонія нагородження.

Тож бажаємо всім учасникам успіху та нових здобутків!