У Малинській громаді побільшає ігрових майданчиків

• 24.11.2021, 16:51

Новий ігровий майданчик для дітей сьогодні встановлено працівниками КП «Екоресурс» у фабричному парку. Його на День міста малинцям подарував народний депутат України Андрій Пузійчук. Нових майданчиків у цьому парку буде два. Ще один придбано за кошти місцевого та обласного бюджетів, левова частка яких — кошти депутатського фонду (депутат Сергій Карпенко).

На черзі встановлення дитячих майданчиків у селищі Гранітне та сквері біля «Малинівського кругу», придбаних за кошти депутатського фонду бюджету Малинської громади (депутати Валерій Євдокименко та Ігор Малегус).

Тішитиме дітвору новий майданчик і у селі Гамарня, придбаний за кошти обласного бюджету.

Усього на придбання майданчиків виділено 245 тис.грн. З них — 86 тис.200 грн. обласної субвенції, яка надійшла до громади за сприяння депутатів Сергія Диняка та Олега Дзюбенка.