У Малинській громаді працюють психологи

• 26.07.2022, 17:05

Нагадуємо, що у нашій громаді внутрішньо переміщеним особам та усім, хто цього потребує, надається психологічна допомога!

У нинішній непростий час багато людей відчувають негативні емоції і відчуття: страх, відчай, розчарування, тривогу. Дехто може справитися з цим самостійно, а декому необхідна допомога психолога. Особливо – у тих випадках, якщо людина вимушено переїхала до нового, незнайомого місця проживання і зіткнулася з рядом проблем.

У нашій громаді психологічна допомога надається усім охочим – як дорослим, так і дітям.

Отримати її можна у Територіальному центрі соціального захисту населення (м. Малин, вул. Тараскіна, 5), де по буднях з 8.00 до 17.15 працює психолог з 20-річним стажем Марина Шкільнюк. Психолог, в основному, працює з дорослими, але можна звертатися і з дітьми.

Обідня перерва: 13.00-14.00, телефон для зв’язку: (093)-213-24-75.

Також психологічну допомогу можна отримати в Інклюзивно-ресурсному центрі за адресою: м. Малин, вул. Дорошок, 20. На Вас чекає Вікторія Ширченко – психолог, якому довіряють батьки та до якого із задоволенням йдуть діти. Години прийому: вівторок, четвер з 14.00-16.00. Телефон: (093)-550-70-50.