У Малинській громаді реалізуються заходи з енергоменеджменту в рамках проєкту — ініціативи Урядів Німеччини та Швейцарії

• 19.07.2021, 16:52

Сьогодні до Малина для знайомства з громадою завітав Дмитро Сакалюк  — консультант Проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Цей проєкт — ініціатива Урядів Німеччини та Швейцарії та стосується енергетичного менеджменту.

Нагадаємо, що за результатами незалежної оцінки консультантів Швейцарського бюро співробітництва в Україні, представників GIZ, SECO нашу громаду разом з ще 31 громадою України було обрано у якості партнерів проєкту.

У рамках проєкту заплановано надати підтримку малим та середнім містам та міським ТГ у проведенні енергоефективних заходів.

Найактивніші міста та міські ТГ зможуть отримати консультативну підтримку у розробці власних стратегічних муніципальних енергетичних планів. У рамках додаткового конкурсу у них буде можливість отримати співфінансування на заходи з підготовки або реалізації проєктів з термомодернізації громадських будівель.

Завтра, 20 липня, заплановано об’їзд будівель громади (з метою оцінки їх стану у плані енергозбереження та можливості впровадження додаткових заходів).