У Малинській громаді розпочато роботу по завершенню опалювального сезону 2022/2023

• 29.03.2023, 15:22

Згідно рішення виконавчого комітету № 78 від 28.03.2023 із 1 квітня буде завершено опалювальний сезон по всій Малинській територіальній громаді, окрім КНП «Малинська міська лікарня».

Відмітимо, це вперше у сучасній історії нашої країни ми пережили військову зиму.

Дякуємо воїнам ЗСУ за те, що ми тут, у тилу, могли продовжувати жити та працювати.

Дякуємо всім працівникам комунальних служб за те, що за будь яких обставин вони підтримували безперебійну роботу котелень та забезпечували нас теплом.

Дякуємо всім жителям громади, які регулярно оплачували рахунки за спожите тепло та надані комунальні послуги – для наших комунальних підприємств це дійсно надзвичайно важлива підтримка у ці складні часи!