У Малинській громаді триває відбудова пошкоджених внаслідок війни будівель

• 23.01.2023, 16:44

Підрядні організації, завдяки сприянню Житомирської обласної військової адміністрації в особі голови Віталія Бунечка, продовжують поточний ремонт пошкоджених внаслідок війни будинків.

Процес відновлення будівель після обстеження відповідною комісією виконавчого комітету міської ради розпочався більше ніж півроку тому. Окрім ремонту дахів, проводилoсь відновлення за необхідністю пошкоджених віконних конструкцій, вхідних дверей та фасадів.

— Роботи у Малині і громаді багато, — коментує представник підрядної організації. — Ми заїхали до Вас ще в червні і працюємо майже без перерви. У центрі міста ремонтували житлові будинки, пожежну частину, Центр культури, а також житлові будинки по селах. Зараз наша бригада міняє покрівлю у цьому двоповерховому житловому будинку. Закінчимо цей — приступимо до іншого.

Як бачимо, роботи по відновленню інфраструктури не припиняються. Відбудова триває...