Офіційна сторінка Малинської міської ради

У Малинській громаді відбувається пілотне впровадження “Системи Токенів Громадян»

  • 06.10.2023, 08:53
  • 2826

У чому суть проєкту?

Фонд «Молода Громада» має деякі кошти і прагне, аби мешканці нашої громади самі визначали, на що їх витратити. Але тільки ті мешканці, які самі роблять щось корисне для громади, ЗСУ чи переселенців.

Право розпоряджатися грошима донора на конкретну суму буде передаватись мешканцям за допомоги РВ-токенів. Схема дуже проста: якщо ви надали допомогу (речі/послугу), ви отримаєте за це РВ-токени. Кожен токен надає вам право розпоряджатися 50 грн донора. Чим більше ви зробили корисного, тим більше токенів отримали і відповідно розпоряджаєтесь більшою сумою при голосуванні за місцеві проєкти.

Малинці, громадські та благодійні організації! Давайте спробуємо як це працює і зможемо потім використати вже у нашому громадському бюджеті. Застосування практики з РВ-токенами має посилити вплив активних громадян на використання бюджету нашої громади на наступному кроці. Отже, долучайтесь.

За що саме можна отримати РВ-токени прямо зараз? І яким чином? Докладніше за посиланням: https://sites.google.com/view/pb-token/пілотні-громади/малинська-тг

Також читайте: