У навчальних закладах громади відбулися перевірки належного функціонування котелень

• 18.02.2021, 11:59
Протягом 15-17 лютого, на виконання розпорядження міського голови від 25.01.2021 року № 31 «Про утворення робочої групи з питань запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного характеру на об’єктах соціального захисту, в закладах охорони здоров’я, освіти міської територіальної громади», відповідними спеціалістами Малинської територіальної громади було проведено перевірку дотримання вимог протипожежної безпеки у Любовицькій ЗОШ І-ступеню, Федорівській ЗНВК І-ступеню, Горинській, Ворсівській, Дібрівській, Ксаверівській ЗОШ І-ІІ ступенів, Луківській, Пиріжківській та Українківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Також, на виконання доручення заступника міського голови 11.02.2021р. було здійснено перевірку належного функціонування котелень Гранітненської, Недашківської та Малинівської ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ступенів, які обслуговуються ФОП Нікітчук О.В.
Теги: