У неділю — День працівників ветеринарної медицини!

• 11.08.2017, 14:33

Сьогодні, 11 серпня, у приміщенні ветеринарної лікарні було людно та урочисто. У залі засідань керівництво зібрало усіх працівників ветеринарної медицини Малинщини, аби  привітати їх з нагоди професійного свята.

Начальник управління Віктор Гвоздецький  побажав усім витримки, наснаги, зазначивши, що робота працівників ветеринарної служби  — це не лише лікування тварин, а й профілактика різноманітних хвороб, щеплення, проведення роз’яснювальної роботи серед населення.

Заступник міського голови Леся Сніцаренко від імені громади  міста привітала присутніх із святом та відзначила Грамотами окремих працівників ветеринарної галузі.

Було також вручено обласні відзнаки, а депутат міської ради Анна Копилова від імені малинчан подякувала фельдшеру Анатолію  Івашку за небайдужість, активну громадську позицію та милосердя.

День працівників ветеринарної медицини відзначається у другу неділю серпня.  Привітайте ж усіх тих, хто допомагає братам нашим меншим! Хай щастить цим людям у білих халатах!