У школах Малина з’являться мультимедійні дошки

• 27.12.2017, 22:20

Напередодні Нового року малинські школи отримали  подарунок з мiсцевого бюджету на 180 тисяч гривень. Саме таку суму депутатами було виділено на придбання мультимедійних дошок для всіх шести міських ЗОШ.

Мультимедійна дошка – це універсальний технічний засіб візуальної комунікації і навчання, в якому поєднуються характеристики звичайної дошки і новітніх комп’ютерних технологій. З її допомогою не просто відображається те, що відбувається на комп’ютері, а здійснюється двосторонній взаємозв’язок між учителем і комп’ютером, за певних умов це може бути і тристороння взаємодія – учитель, учень і комп’ютер.

Мультимедійний проектор і мультимедійна дошка підключаються до комп’ютера. Зображення з монітора комп’ютера передається через проектор на мультимедійну дошку.

Отже, така дошка створює унікальні можлиивості для візуалізації освітнього процесу, підсилює інтерес до предмету, створює умови для навчання не лише за підручником, а й користуючись інформацією з мережі Internet прямо на уроці.