Офіційна сторінка Малинської міської ради

У школах міста вшанували пам’ять загиблих від голодоморів

  • 06.12.2016, 16:52
  • 480

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів та донесення до учнівської молоді об’єктивної інформації про трагічні події української історії в навчальних закладах міста було проведено низку уроків-реквіємів, виховних годин та хвилин пам’яті. Виставки фотоматеріалів, архівних документів, перегляд відеофільмів зі  свідченнями очевидців голодоморів – все це  було представлено для учнівської аудиторії з метою гідного вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій в Україні.

Зокрема, в ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Н. Сосніної» було проведено загальношкільну хвилину пам’яті «Мій біль, мій жаль, моя біда, моя ти пам’ять вічна». Учні ЗОШ № 2  підготували захід «Україна пам’ятає, світ визнає», в якому розповіли присутнім  про трагічну сторінку в історії нашого народу, запалили свічки пам’яті та вшанували жертв голодомору хвилиною мовчання. Для учнів ЗОШ № 3  пройшли виховні години «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця» та лінійка-реквієм «Голодомор – чорна сповідь моєї Вітчизни», також в шкільній бібліотеці функціонувала виставка літератури на тему «Чорний птах голодного року».

Відеолекторій «Голодомор: очевидці свідчать» був проведений для учнів ЗОШ № 4. Також всі бажаючі могли ознайомитися з інформаційним стендом «Голодомор 1932-33 років. Геноцид українського народу».

Учнівська молодь ЗОШ №5 приєдналась до організації та проведення загальноміського мітингу-реквієму, який відбувся 26 листопада біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій.

Також читайте: