У Житомирі провели обласний тренінг «Фахівець з національно-патріотичного виховання»

• 26.01.2023, 17:12

Житомирською обласною військовою адміністрацією  спільно із громадською організацією “Молодіжний інтеграційний центр” проведено обласний тренінг “Фахівець з національно-патріотичного виховання”. До заходу залучено спеціалістів органів місцевого самоврядування Житомирщини, які відповідають за реалізацію національно-патріотичного виховання на місцях. Участь у тренінгу також взяли і представники управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Малинської міської ради.
Під час занять присутні ознайомилися із нормативно-правовими актами законодавства, а  також формами і методами впровадження НПВ.  Обговорили складові національно-патріотичного виховання, компетентності фахівця з даного питання, навчилися інформаційній гігієні та аналізу ресурсних можливостей. Окрему увагу було приділено домедичній підготовці в умовах війни.
Впевнені, що отримані знання будуть ефективно використані в єдиній спільній меті – вихованні громадянина-патріота Вільної України.