Офіційна сторінка Малинської міської ради

Уряд Естонії допомагатиме у відбудові Житомирської області

  • 28.09.2022, 10:12
  • 478

27 вересня на Соборній площі Малина відбулася вагома подія для Житомирщини. У рамках співпраці України з Естонією та нашою областю зокрема було передано перші 3 з 12 автобусів Iveco Irisbus. Цей транспорт в Естонії використовується для обслуговування пасажирських регулярних ліній.

Усього ж уряд Естонії має намір передати області близько 30 таких автобусів.

Ключі від транспорту, який з'явиться відтак у Малинській, Брусилівській та Лугинській громадах, передала головам громад міністр економіки та інфраструктури Естонської Республіки Рійна Сіккут. Слова вдячності за підтримку та допомогу Житомирщині висловили керівник міжпарламентської групи Україна-Естонія, народний депутат України Арсеній Пушкаренко, перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко та начальник обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Гості також відвідали зруйнований об’єкт інфраструктури Малина – міст, який сполучає ліву та праву частини міста. Тут уже розпочато роботи по відновленню. Фінансування ремонту забезпечує Україна та Естонія, яка виділяє для цих цілей понад 1 млн.євро. Офіційний візит сьогодні продовжився у Лугинах, де відбулася міжнародна конференція, присвячена відбудові Житомирщини.

Також читайте: