Увага! 12 липня відбудуться громадські слухання по обговоренню ДПТ земельних ділянок

• 10.06.2021, 20:11

Виконавчий комітет Малинської міської ради інформує про проведення 12.07.2021 року о 10-00 год. в адмінприміщенні Малинської районної державної адміністрації (пл. Соборна, 6а, малий зал) громадських слухань.

Тема  обговорення детальних планів територій земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території Малинської міської територіальної громади:

- по вул. Н. Сосніної, 6А в с. Ворсівка, площею 0,0700 га;

- по вул. Набережній в с. Федорівка, площею 0,2500 га;

- по вул. Набережній в с. Федорівка, площею 0,2351 га;

- по вул. Лісовій, 13 в с. Рудня – Воробївська, площею 0,2200 га;

- в с. Білий Берег, площею 0,2500 га.

Детальні плани територій розроблені ФОП Мойсієнко Г.В.

Замовником є виконком Малинської міської ради відповідно до ст.10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Строк подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань з 10.06.2021 року до 09.07.2021 року. Пропозиції приймаються за адресою: пл. Соборна, 6а, каб. 119, телефон для довідок (04133) 5-15-14.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни, суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно – дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.