Увага! Громадське обговорення проєкту облаштування зони відпочинку біля водосховища!

• 23.03.2021, 16:10

Днями міський голова Олександр Ситайло разом із своїм заступником Павлом Іваненком провели робочу зустріч із Олександрою Карпенко – ландшафтним дизайнером, працівником Малинського лісотехнічого коледжу.

Темою зустрічі стало обговорення розробки проєкту благоустрою місця відпочинку по вул. Бондарик. Влітку тут, на березі водосховища, завжди багатолюдно та гамірно. Та, на жаль, роками це місце занепадало. Нині ж – воно може отримати нове життя.

Малинська міська рада розпочинає громадське обговорення щодо розробки проєкту благоустрою місця відпочинку біля водосховища по вул. Бондарик (м. Малин). Попередньо розглядається наступний варіант: зробити центральні широкі сходи, дитячий майданчик, баскетбольну та волейбольну площадку, рятувальну вишку, туалет та кабінки для перевдягання (з макетом ви можете ознайомитися на фото до публікації).

Якщо у вас є цікаві та актуальні ідеї по облаштуванню цієї зони, або ви бажаєте та маєте змогу фінансово долучитись до реалізації даного проекту – пишіть нам на електронну адресу ekonomika.malin@ukr.net або в особисті повідомлення ФБ сторінки Малинської міської ради.