Увага! Конкурс на заміщення вакантних посад!

• 14.01.2021, 14:52

Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад працівників Центру професійного розвитку педагогічних працівників Малинської міської ради Житомирської області:

• консультантів 3 ;
  • практичного психолога.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:

На посаду педагогічного працівника ЦПРПП може бути призначено особу, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту (для практичного психолога – зі спеціальності «психологія» або «практична психологія») ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, досвід упровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії (особисто або поштою) такі документи:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію(копії) документа (документів) про освіту із додатками;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних данихвідповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні компетентності.

Місце та строки подання документів:

Документи приймаються з 13.01.2021р. по 11.02.2021р.управлінням освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради:вул. Паркова, 4а, м. Малин.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Коваленко Лідія Анатоліївна; 0989333364; lidiya_kovalenko@ukr.net

Грищенко Оксана Василівна 0964504472