Увага! На пробне ЗНО буде забезпечено підвіз учнів

• 07.04.2021, 10:22

10 квітня на базі Малинської ЗОШ №4 проходитиме пробне ЗНО для зареєстрованих учасників Малинської міської територіальної громади.

Для випускників 11-х класів 2021 року буде забезпечено підвіз від навчальних закладів до пункту тестування та у зворотньому напрямку. Про графік підвезення учнів та батьків окремо повідомлять керівники навчальних закладів.

Нагадуємо, що метою пробного ЗНО є ознайомлення учасників із процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком допуску до пункту тестування та до робочого місця. Тож просимо батьків та дітей бути максимально відповідальними, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності ознак ГРВІ залишатися вдома, аби не наражати себе та інших на небезпеку.