Увага! Ускладнення погодних умов!

• 15.01.2021, 09:51
За даними Українського гідрометеорологічного центру на території України (та на Малинщині зокрема) очікується ускладнення погодних умов.
Так, 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури вночі до 12 – 18° морозу, місцями в північних областях до 21° морозу, вдень до 10 – 16° морозу, протягом 17 – 18 січня холодна погода утримається.
Правила поведінки під час сильного морозу:

Носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові.

Не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу.

У вітряну погоду відкриті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом.
Не носіть на морозі металевих (у тому числі золотих та срібних) прикрас.
Повернувшись додому після довготривалої прогулянки по морозу, обов’язково впевніться у
відсутності обмороження кінцівок, спини, вух та носа.
В разі необхідності своєчасно розпочинайте лікування обмороження.
Якщо під час перебування на відкритому повітрі ви відчуваєте початок переохолодження, негайно зайдіть до теплого приміщення – магазину, кафе, під’їзду – для зігрівання та огляду місць потенційного обмороження.
Ховайтеся від вітру. На вітрі вірогідність обмороження зростає.
Пам’ятайте, що перебування дитини на морозі не повинно перевищувати 15-20 хвилин, потім потрібно зігріти її в теплому приміщенні.
Не вживайте алкогольних напоїв — алкогольне сп’яніння сприяє високій утраті тепла, водночас викликає ілюзію тепла.
Не паліть на морозі — паління зменшує периферійну циркуляцію крові і робить кінцівки більш уразливими до дії холоду.