Увага! Зміни у продовженні строку дії посвідчення багатодітної родини, коли дитині 18 років і вона навчається

• 02.02.2021, 15:57

З січня 2021 року для продовження строку дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яка досягла 18 років та продовжує навчання за денною формою у закладі загальної середньої професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, кожного семестру, до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення дитиною 23 років подається довідка, що підтверджує інформацію про зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки, відповідно змін від 28.10.2020р.до «Порядку виготовлення і видачі посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї» затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2010р. №209.

З питань продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та/або дитини з багатодітної сім’ї звертатись до центру надання адміністративних послуг у м. Малині виконавчого комітету Малинської міської ради за адресою: м. Малин, вул. Дорошок, 20, тел.: (04133) 5-11-55.

Теги: