В Малині пройшло мобілізаційне тренування

• 30.03.2021, 14:33

30-31 березня, під керівництвом Житомирського обласного військового комісара, Малинським об'єднаним міським територіальним центром комплектації та соціальної підтримки (прим.- військовим комісаріатом) за участі секретаря міської ради Василя Майстренка, проводиться спільне мобілізаційне тренування.
Дане тренування організоване згідно  плану підготовки основних засобів Малинського ОМТЦК та СП.
Суть навчання у наступному.  Під час особливого періоду  для доукомплектування територіального центру до штату воєнного часу прибувають офіцери запасу.  Для управління проведенням мобілізації  залучаються   представники місцевої влади, силових структур та центрів зв'язку.
На знімках: військовий комісар Олександр Сердюк проводить заняття для всіх присутніх офіцерів щодо практичного виконання  безпосередніх обов'язків кожного під час особливого періоду (прим.- мобілізації)