Офіційна сторінка Малинської міської ради

Вчора своє професійне свято відзначити працівники культури Малина

  • 10.11.2017, 10:54
  • 524

З цієї нагоди в актовій залі дитячої школи мистецтв відбулися урочистості та святковий концерт. Відзнаки Малинської міської ради отримали керівники  зразкової дитячої капели бандуристів «Веснянка» Світлана Майданович та Тетяна Гузенко, керівник танцювального колективу «Капризульки» Анна Недашківська та активні учасники художньої самодіяльності Олександр Годован, Леся Петрик і Олена Верстак.

Почесні грамоти від міжфракційного об”єднання “За Житомирщину” (народний депутат П.В.Дзюблик) отримали Кулаківський Володимир Іванович – керівник народного духового оркестру “Малин” та Тимошенко Василь Іванович – директор міського краєзнавчого музею.

Грошове заохочення від Малинської  міської ради отримали учні дитячої школи мистецтв – призери  конкурів обласного, всеукраїнського та міжнародних рівнів.

На даний час в місті функціонує 6 закладів культури: дитяча школа мистецтв, Будинок культури, 3 бібліотеки та міський краєзнавчий музей.

При міському Будинку культури працює 5 народних колективів: народний духовий оркестр «Малин», народний козацький гурт «Маличі», оркестр народних інструментів, зразкова дитяча капела бандуристів «Веснянка», народний ансамбль бандуристок ” Любава”. Всього в галузі культури міста працюють 85 чоловік.

Жоден міський захід не відбувається без участі працівників культури. Вони — і артисти, і сценаристи, і режисери, і ведучі, і звукооператори. Вони —  гордість нашого міста!

Тож вітаємо усіх Вас, шановні,  з Вашим  професійним святом!

Також читайте: