Відбулася церемонія погашення святкової марки Укрпошти до 85-річниці Житомирської області

• 23.09.2022, 08:55

З нагоди відзначення 85-річчя Житомирщини, урочисто погасили святкову марку, ескіз якої обирала вся область на відкритому конкурсі.

Нагадаємо більше всіх голосів отримала робота нашої Таїсії Чернецької, жительки міста Малина.

"Ця марка є авторським відображенням сьогоднішніх подій, адже на ній зображено герб великої і єдиної Житомирщини, де кожен із символів бореться із ворогами, що вдерлися на нашу землю. Так архистратиг Михаїл, завжди був та залишається провідником українського війська проти нечистих сил, а золоте сонце з шістнадцятьма променями обпалює безтямного ворога.

Батько Таїсії зараз захищає кордони нашої Держави від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям. А його талановита донька закінчила Малинську школу мистецтв та вступила до Київського національного університету будівництва та архітектури, адже її головна мрія – стати художником.

Впевнений, що погашена марка стане черговим символом боротьби Житомирщини проти окупанта, який насмілився ступити на українську землю і вже заплатив за це життям своїх солдатів. Ми завжди захистимо нашу землю від окупантів. Перемога буде за нами!" - зазначив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.