Відбулася позачергова 12 сесія Малинської міської ради

• 09.08.2021, 16:08

Сьогодні відбулася позачергова сесія Малинської міської ради під головуванням міського голови Олександра Ситайла.

Приводом для зустрічі обранців послугувало важливе для громади питання передачі Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА земельної ділянки в с. Нові Вороб’ї на умовах суперфіцію. Дане рішення дозволить здати в експлуатацію збудоване приміщення Ново-Вороб’ївської амбулаторії, яке вже знаходиться на стадії завершення робіт. Нагадаємо - дана амбулаторія будується у рамках Програми Президента України «Велике будівництво».

Також сьогодні було внесено зміни до бюджету Малинської громади. А саме — враховано субвенцію в сумі 3 млн. 300 тис грн із державного бюджету на соціально-економічний розвиток території громади ( прим. - згідно розпорядження КМУ кошти виділено на реконструкцію площі Соборної у місті Малині з облаштуванням зон відпочинку) та ще понад 1 млн. 500 тис. грн. субвенції із обласного бюджету на закупівлю навчальних засобів, меблів, комп’ютерного обладнання у освітні заклади громади у відповідності до програми «Нова українська школа».

Депутати також ухвалили ряд рішень по комунальним та земельним питанням.