Офіційна сторінка Малинської міської ради

Відбулася позачергова сесія міської ради

  • 30.11.2021, 22:09
  • 898

На сьогоднішній позачерговій сесії міської ради депутати розподілили частину вільного залишку та перерозподілили раніше заплановані суми.

Зокрема, з депутатського фонду за 12 тис. грн буде здійснено оформлення студії звукозапису Центру культури та дозвілля (депутат Марія Насіканова). 50 тис. грн направлено ремонт спортивного майданчика між буд. Машинобудівників 4 та 6 (депутат Олеся Рудицька). 50 тис. грн (депутат Ігор Старжинський) спрямовано на виготовлення проєктно-кошторисної документації з експертизою для капітального ремонту вул. Чехова та Петровського. 49 тис. грн — на облаштування пожежної водойми у селі Рутвянка (депутат Петро Гаєвський).

Також депутати перерозподілили заплановані видатки. Кошти державної субвенції, що надійшли за сприяння народного депутата Тетяни Грищенко, у сумі 886 тис. грн до кінця року будуть спрямовані на капітальний ремонт вул. Нахімова та частково Толстого. З цієї суми також буде виготовлено проєктно-кошторисну документацію з експертизою для капітального ремонту вул. Пилипа Орлика та Грибоєдова.

Депутати також погодили перерозподіл коштів на наступні проєкти:

- 60 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації та експертизи до неї для капітального ремонту вул. Шевченка (депутат Віктор Хоменко та Лариса Костюченко);

- 49 тис. 900 грн на придбання спортивних елементів для дитячого майданчика на перехресті вулиць Суворова та Партизанської (депутат Ольга Гуцалюк);

- 19 тис. 500 грн на придбання додаткової новорічної гірлянди.

 

 

 

 

 

Також читайте: