Відбулася презентація проєктних ідей в рамках п’ятого засідання Робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Малинської територіальної громади

• 18.12.2023, 15:27

18 грудня  у онлайн-форматі відбулася презентація проєктних ідей в рамках п’ятого засідання Робочої групи з питань розробки стратегії розвитку Малинської територіальної громади. Присутні  обговорили наступні питання:

1. Обговорення та схвалення переліку проєктних ідей та обговорення обсягу та джерел їх фінансування.
  2. Обговорення та схвалення моделі та структури системи реалізації та моніторингу ефективності виконання стратегії.
  3. Інформування про процедуру проведення громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку громади та проєкту Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Нагадуємо, проект реалізується за підтримки фахівців програми USAID "Говерла".