Офіційна сторінка Малинської міської ради

Відбулося чергове засідання топонімічної комісії

  • 27.09.2019, 14:54
  • 823
Підтримала пропозицію міського осередку ГО «Просвіта» топономічна комісія у Малині щодо перейменування вулиці Дем’яна Бєдного та провулку Горького, що примикає до цієї вулиці, у вулицю Василя Скуратівського та відповідним провулком. Василь Скуратівський – наш земляк, видатний український народознавець, письменник, видавець. Перебуваючи у Малині, зупинявся у родичів, що проживали саме по вул. Дем’яна Бєдного.
На засіданні було розглянуто пропозиції ще щодо однієї вулиці, що підпадає під Закон про декомунізацію  – Якіра. Незабаром ця вулиця, йменована колись на честь радянського військового діяча Йони Якіра, може стати Барвінковою (за згодою більшості жителів вулиці), а чималий провулок Якіра – вулицею  Героїв Холодного Яру.  Вшанувати пам’ять борців за волю України на Черкащині у 1919-1922 р. запропонувала фракція ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у міській раді. Її  підтримали мешканці провулку.
Одноголосно членами комісії було підтримано пропозицію цієї політичної сили щодо перейменування вулиці Ковальчука на вулицю Валерія Мельника, на знак вшанування пам’яті цього багаторазового чемпіону України, СРСР, Європи і світу, майстра спорту міжнародного класу з важкої атлетики, пауерліфтінгу і армреслінгу, Почесного громадянина міста Малина.
Пропозиції з приводу присвоєння нових назв вулицям та провулкам, які визначені до перейменування ( вул. Дем’яна Бєдного, провул. Горького,  вул. Ковальчука, вул. та провул. Якіра) просимо надсилати чи подавати особисто за адресою: пл. Соборна, 6а, м. Малин, Житомирська обл., 11601 або за телефоном 5-34-34 та електронною адресою: m_orgviddil@ukr.net
Теги: 

Також читайте: