Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малинської міської ради

• 21.04.2021, 15:16

21 квітня під головуванням міського голови Олександра Ситайла відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 25 членів виконкому. На порядок денний було винесено 29 питань з різних сфер життєдіяльності територіальної громади.

Із головного — було розглянуто та прийнято рішення про надання дозволу на проведення робіт по видаленню, кронуванню та санітарній очистці зелених насаджень, рішення про затвердження переліку громадських робіт на 2021 рік, рішення про оформлення права власності за територіальною громадою, в особі Малинської міської ради, на бетонну площадку по вул. Неманихіна, 9А, що у парку сімейного відпочинку мікрорайону паперовиків, рішення щодо виділення службового житла, рішення щодо правового захисту неповнолітніх та низку інших важливих питань життєдіяльності громади .

Відповідно регламенту всі рішення засідання виконавчого комітету будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Виконавчий комітет – Документи — Рішення виконавчого комітету».