Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малинської міської ради

• 29.03.2023, 15:19

Чергове засідання виконавчого комітету Малинської міської ради відбулося вчора, 28 березня. На розгляд виконкому було винесено 27 проєктів рішень, пов’язаних із житлово-комунальною діяльністю, захистом прав дітей, містобудуванням та безпекою руху, бюджетом, тощо. Всі питання було розглянуто та прийнято відповідні рішення.

Із головного – на засіданні затверджено заходи щодо забезпечення надходжень до бюджету Малинської міської територіальної громади та ефективного використання бюджетних коштів, утворено місцеву державну надзвичайну протиепізоотичну комісію та затверджено положення про неї, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на встановлення індивідуального(автономного) опалення, прийнято рішення про створення Алеї Героїв на міському новому кладовищі та затверджено ескіз надгробного пам’ятника загиблим військовослужбовцям – Почесним громадянам Малинської міської територіальної громади, тощо.

Всі рішення виконавчого комітету оприлюднені на офіційному сайті Малинської міської ради.