Офіційна сторінка Малинської міської ради

Відбулося перше пленарне засідання 1-ї сесії VIII скликання

  • 24.11.2020, 21:17
  • 868

Сьогодні у великій залі розпочала роботу перша сесія восьмого скликання. Голова ТВК Антоніна СТАНКЕВИЧ проінформувала присутніх про результати проведення місцевих виборів, привітала обраних депутатів та міського голову Олександра СИТАЙЛА з перемогою й побажала усім успіхів у роботі на благо розвитку громади.

Кожен з новообраних депутатів отримав депутатське посвідчення, а міський голова після отримання посвідчення зачитав тест Присяги. Він подякував за роботу попередньому складу депутатів, колишньому міському голові Олексію ШОСТАКУ і закликав усіх, без огляду на політичне представництво, до спільної та злагодженої роботи.

З обранням на посаду міського голови Олександра СИТАЙЛА та увесь новообраний склад депутатів міської ради привітали народний депутат України Тетяна ГРИЩЕНКО, голова районної ради Михайло ЛЕВКОВЕЦЬ, голова Малинської РДА Сергій КИРИЧЕНКО та очільник Чоповицької ОТГ Михайло ФІЛОНЕНКО.

Таємним голосуванням депутатами було обрано секретарем міської ради Василя МАЙСТРЕНКА. Також затверджено кандидатури заступників міського голови. Ними стали Леонід МАРТИНЕНКО, Павло ІВАНЕНКО, Віталій ЛУКАШЕНКО, а керуючою справами виконавчого комітету — Ірина КОПИЛО.

На першому пленарному засіданні вирішено й інші організаційні питання. Серед основних — затвердження Положення про старосту та список на посаду старост (поіменно), утворення постійних комісій, затвердження їх персонального складу та складу виконавчого комітету. Наостанок, сесійно утворено робочу групу по розробці Регламенту роботи Малинської міської ради, Положення про постійні комісії міської ради 8-го скликання та формування округів й робочу групу щодо напрацювання проєкту рішення про реорганізацію сільських, селищних рад та утворення комісії з питань реорганізації.

На цьому перша сесія восьмого скликання свою роботу не завершила, продовження слід очікувати вже найближчим часом. З рішеннями можна ознайомитися  на сторінці «Рішення міської ради».

Більше фото на  сторінці «Малинська міська рада» у соціальній  мережі Фейсбук.

Також читайте: