Відтепер біометричні документи можна оформити і у Малинському ЦНАПі

• 17.01.2024, 17:21

Маємо приємні новини!

У Центрі надання адміністративних послуг Малинської міської ради можна оформити біометричні документи - паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Тож відтепер, послуги із отримання біометричних документів для наших громадян стали ще доступнішими і надаватимуться як у ЦНАП, так і у місцевому секторі Державної міграційної служби.

Першим скористатись даною послугою, запросили Петра Худобу, керівника підприємства ТОВ «Універсальна тара», ким і було подаровано дане обладнання нашій громаді.

З переліком необхідних документів та вартістю послуг можна ознайомитися на сайті Державної міграційної служби або зателефонувавши до ЦНАПу за тел. 067-455-41-58.