Відзначили за мистецькі перемоги

• 10.12.2020, 11:31

2020 рік у Малинській школі мистецтв підсумували відзначенням переможців конкурсів різного рівня.

Зокрема, грошові премії отримали 35 юних малинчан-переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів кінця 2019-2020 років. Вихованці школи мистецтв завоювали призові місця на обласному огляді-конкурсі сольного виконання, Всеукраїнському конкурсі «Нові імена України», Міжнародному конкурсі юних бандуристів «Волинський кобзарик», Міжнародному конкурсі «Мистецтво ХХІ сторіччя» (листопад 2019р.), Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Enerqu fest».

Таким чином вони отримали з міського бюджету по 600 гривен за перше місце, по 400 гривен — за друге і по 350 грн за третє місце. Вручали винагороди заступник міського голови Віталій ЛУКАШЕНКО та начальник відділу культури Олена ЖУРОВИЧ.

Слід зазначити, що традиція матеріальної винагороди запроваджена у школі  ще у 2016 році.

Окрім того, 3 відсотки учнів школи (наразі це 12 вихованців) один із семестрів навчаються безкоштовно. Таке рішення було зініційоване директором школи Павлом Недашківським.

Теги: