Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті Почесного громадянина Малина Мірдзи Арнольдівни Приходько

• 18.02.2021, 11:04

Сьогодні відійшла у Вічність Почесний громадянин міста Малина, відома та шанована жінка, лікар акушер-гінеколог Мірдза Арнольдівна Приходько.

За понад 70 років роботи у Малинській лікарні Мірдза Арнольдівна допомогла з’явитися на світ не одному поколінню малинчан. Неймовірна жінка, завжди усміхнена та життєрадісна, вона була яскравим прикладом не лише для колег, а і для пересічних малинчанок.

Малинська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та знайомим покійної. Світлий, добрий спомин про Мірдзу Арнольдівну завжди житиме в серцях усіх, хто її знав та поважав.

Царство Небесне і вічна світла пам’ять!