Вітаємо з Днем народження Володимира СТУДІНСЬКОГО – Почесного громадянина міста Малина

• 22.04.2020, 10:17

Сьогодні, 22 квітня,  День народження відзначає Володимир СТУДІНСЬКИЙ – доктор історичних наук, кандидат економічних наук, Почесний краєзнавець України та Почесний громадянин міста Малина.

Нагадаємо, звання «Почесний громадянин міста Малина» Володимиру Аркадійовичу присвоєно 13 вересня 2019 року за вагомий особистий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних та еколого-економічних надбань міста, участь у культурно-просвітницькому та освітньому житті Малина, активну громадську позицію та патріотизм.

Від імені Малинської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо іменинника зі святом.

Від усього серця бажаємо Вам, Володимире Аркадійовичу, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих  досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у  справах – підтримка однодумців,  а у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Теги: