Вітаємо з Днем народження Володимира Студінського - Почесного громадянина міста Малина

• 22.04.2021, 13:15

Сьогодні, 22 квітня,  День народження відзначає Володимир СТУДІНСЬКИЙ – доктор історичних наук, кандидат економічних наук, Почесний краєзнавець України та Почесний громадянин міста Малина.
Від імені усієї Малинської громади щиро вітаємо іменинника зі святом.
Бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги та професійних і особистих  досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Нагадаємо, звання «Почесний громадянин міста Малина» Володимиру Аркадійовичу присвоєно 13 вересня 2019 року за вагомий особистий внесок у справу вивчення, дослідження і популяризації історико-культурних та еколого-економічних надбань міста, участь у культурно-просвітницькому та освітньому житті Малина, активну громадську позицію та патріотизм.