Військово-Морські Сили України запрошують на військову службу за контрактом

• 28.02.2020, 14:34

Малинчан запрошують на військову службу за контрактом  на кораблях Військово-Морських Сил України на посадах сержантського (старшинського), рядового складу в Миколаївській області.

Грошове забезпечення від 11000 гривень на місяць.

Державні соціальні гарантії. Можливість кар’єрного росту, стабільний заробіток, безкоштовне медичне обслуговування, триразове харчування, оплачувана відпустка, грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога (у випадках передбачених законодавством), компенсація за піднайом житла,  виплата одноразової грошової допомоги в разі укладання першого контракту ( від 16816 гривень) і т.д.

Вимоги до кандидатів:

• вік 18-30 років;
  • стать – чоловіча;
  • стан здоров’я – добрий;
  • освіта – повна середня, середньо-спеціальна, вища.

Є можливість призначення на такі посади – радіометрист, радіотелеграфіст, моторист, електрик, комендор, рульовий-сигнальник.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном (097) 893 21 39 – старший мічман КУЧЕР Павло Васильович.

Теги: