Офіційна сторінка Малинської міської ради

Визначено переможців міського етапу конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва

  • 19.04.2018, 16:02
  • 537

Завершився  ІІ етап   міської  виставки–конкурсу  «Декоративно-прикладне мистецтво – 2018», який проходив на базі міського Центру дитячої та юнацької творчості з 30 березня по 17 квітня.

Участь у конкурсі взяли учні всіх міських шкіл та вихованці  ЦНТТ і ЦДЮТ.  В  11 напрямках була представлено 156  робіт.

Найпопулярнішими розділами були: «Вироби з паперу», «Художній розпис», «Моделювання одягу», «Іграшка», «Вироби з природного матеріалу» та  «Вишивка».

Як зазначають журі, всі конкурсні роботи були цікавими, оригінальними,  відповідали  віку  учасників та їх можливостям.

Відповідно до напрямків та секцій журі було визначено: 2 абсолютно перших місця, 11 перших місць, 18 других місць, 13 третіх місць, а також 15 дітей отримали дипломи за оригінальність, високу якість виконання робіт, та за трудомісткість і національний колорит. До речі,  2 абсолютно перші місця та одне перше зайняла Філоненко Тетяна учениця ЗОШ №3 та вихованка ЦДЮТ. Дівчина представила на виставку три роботи в різних напрямках і всі вони виявились кращими. Всі призери та дипломанти конкурсу отримали іменні дипломи, сертифікати учасників виставки та подарункові сертифікати.

З виставкою кращих робіт можна буде ознайомитися протягом квітня та травня в холі адміністративного будинку.

 

На фото – призери та дипломанти конкурсу

Також читайте: