Вшануймо разом пам’ять Героїв Небесної Сотні!

• 19.02.2021, 14:47
20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.
Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.
Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення близько 50 осіб.
20 лютого  о 10:00, у міському парку культури та відпочинку Малина відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні — на знак пам’яті про всіх тих, хто віддав життя за вільну Україну, чия кров пролилась на бруківку Майдану, хто загинув, боронячи територіальну цілісність на сході нашої держави.
Звертаємо увагу на чинні карантинні обмеження, тому всіх охочих взяти участь у покладанні квітів просимо використовувати захисні маски та дотримуватися соціальної дистанції.
Теги: