Офіційна сторінка Малинської міської ради

Як додати Малину туристичної привабливості?

  • 30.09.2019, 21:58
  • 1052

До Всесвітнього дня туризму у адмінприміщенні відбулася нарада щодо розвитку Малина як туристично привабливого міста. Участь у ній, з одного боку, узяли представники влади міста, з іншого – представники громадськості.

Підняті питання стосувалися покращення умов для туристів у Малині. Перед Днем міста, зазначалося, у Малині побувало декілька туристичних груп зі столиці, які вирушили на Фестиваль дерунів до Коростеня. Їм дійсно було що побачити, починаючи від оглядового майданчика МКДЗ і закінчуючи музеями лісоколеджу у Гамарні. Не оминули туристи князя Мала, паперову фабрику, пам’ятник Миклухо-Маклаю, Городище. А от міський парк потребує особливої уваги, оскільки повинен мати вигляд цілісного ландшафтного об’єкту, де гармонійно поєднано різні зони: зону відпочинку, рекреаційну, територію вшанування  загиблих у роки визвольних воєн, що не оминули Малин тощо. Прозвучали пропозиції від громадськості міста щодо підвищення привабливості парку.

У підсумку було вирішено внести зміни до Програми розвитку туризму, виокремивши додаток щодо створення концепції парку, та розробити пропозиції на наступний рік щодо відповідного фінансування.

Теги: 

Також читайте: