Юні футболісти міста змагалися у щорічному турнірі “Пам’ять”

• 15.02.2019, 14:54

Кожного року, напередодні Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав, вже традиційно проходить міський турнір з міні-футболу «Пам’ять».  Цього року юні футболісти зібралися у спортивному залі міської школи № 5. Участь в змаганнях взяли 6 команд з загальноосвітніх шкіл Малина, загальною кількістю 48 учасників.

Перед початком турніру з вітальним словом виступили Андрій Будник, голова районної спілки ветеранів Афганської війни, та Олег Ювковецький, заступник міського голови. Гості турніру побажали всім учасникам вдалої гри.

У фінальному матчі змагалися команди ЗНВК «Школа-ліцей № 1 ім. Н. Сосніної» та ЗОШ № 4. Обидві команди-фіналісти показали гарну гру та волю до перемоги  – тож  в результаті переможця визначали за допомогою серії пенальті.

Зайняті місця:

І місце – ЗОШ №4

ІІ місце – ЗНВКш-л №1

ІІІ місце – ЗОШ №2

IV місце – ЗОШ №3

V місце – ЗОШ №5

VI місце – ЗОШ №6

Всі команди учасники отримали подарунки, а переможці ще і відповідні відзнаки.