Юні малинчани побували у «Зимовій країні на ВДНГ»

• 04.01.2021, 15:07

Напередодні Нового року група дітей, які перебувають на обліку служби дітей виконавчого комітету міської ради, вирушили до ВДНГ  м Київ, де розмістився тематичний парк-фестиваль «Зимова країна на ВДНГ». Із задоволенням діти побували на різних локаціях. А це —  льодова ковзанка,  інтерактивно-освітня виставка «Динозаври морських глибин», «Планета метеликів» каруселі, резиденція Санти, гірка з «ватрушками», машинки, дзеркальна кімната, тир.  Не менш приємним та очікуваним було відвідування Макдональса, який відкрився в м. Буча.

Опісля діти радо ділилися враженнями від іграшок-динозавриків з Хеппі Міл. Одним словом, юні малинчани отримали чималий заряд позитиву та повернулися додому з незабутніми новорічними враженнями. Поїздку було оплачено коштами з міського бюджету. Такий подарунок зробило місто тим дітям, хто перебуває у складних життєвих обставинах.

Теги: