Юні малинчани вдало виступили на обласному конкурсі ансамблевої гри

• 02.03.2018, 10:53

28 лютого вихованці Малинської дитячої школи мистецтв взяли участь в обласному огляді-конкурсі ансамблевої гри серед учнів шкіл естетичного виховання, який проходив у м. Житомирі. У конкурсі взяли участь учні наступних відділів: фортепіанного, народного «баян-акордеон», «бандура», струнно-смичкових інструментів, духового.

Малинчани виступили дуже вдало, показали високу майстерність виконання творів. Перше місце отримав ансамбль бандуристів дитячої школи мистецтв. Дуетні виступи наших бандуристів було оцінено трьома другими місцями. Фортепіанний відділ представляли два дуети. Один з них посів друге місце, інший — отримав грамоту за найкраще виконання класичного твору. Другу сходинку посіло також тріо баяністів-акордеоністів. Чималу кількість призових місць привезли учні духового відділу: одне перше місце, чотири других та п’ять третіх місць. Учні відділу струнно-смичкових інструментів були нагороджені грамотою за участь.