Юну малинчанку відзначено на Всеукраїнському конкурсі «Мрії про Україну: дитячий погляд»

• 27.01.2017, 15:46

За результатами Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» були відзначені роботи юної малинчанки  Даші Ошитюк у номінації «Поетичний твір».

Учасники конкурсу кожної номінації та вікової категорії мали підготувати  роботу (малюнок, твір або вірш) — гарно оформлену та за змістом і жанром відповідати темі авторського бачення майбутнього України. Хочемо відмітити, що даний конкурс проходив за підтримки Національної бібліотеки України для дітей.

Малинчанка стала однією з переможниць обласного етапу та взяла участь у Всеукраїнському. Її роботи були відзначені Грамотою  від журі. Дівчинка навчається у 7 класі ЗОШ № 2 та є активною учасницею багатьох масових заходів міської дитячої бібліотеки.

До вашої уваги один із віршів Дарини Ошитюк:

ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ, ЧАРІВНЕ БУТТЯ

Я мрію про наше майбутнє щасливе,

Цвіла наша рідна аби Україна

І в мирі та злагоді кожна родина

Буяла і квітла до скону віків.

Я хочу побачить щасливі обличчя.

Щасливе буття, всі віки та сторіччя

Я хочу прожити зі своєю країною –

З величною нашою Україною.

Я знаю – зостались світи небайдужі

Де люди живуть духом сильні та мужні

Де моляться ще за нас, за життя,

За щасливе майбутнє, чарівне буття.

Я вірю, ми станем народом славетним

Щасливим та дуже інтелігентним.

Де люди сміятися будуть щодня

Панує де мир і радіє сім’я!