Ювілейний турнір Андрійцева запам’ятався юним борцям зі всієї України

• 26.12.2016, 15:19

Вихідними днями Малинська дитячо-юнацька спортивна школа ім. Йосипа Кульчицького гостинно відкрила свої двері для учасників V ювілейного Всеукраїнського турніру з вільної боротьби «Крок до Олімпу», на призи срібного призера XXX Олімпійських ігор в Лондоні – 2012 Валерія Андрійцева.

Цього року у турнірі взяла участь  рекордна кількість учасників — 165. До Малина з’їхалися спортсмени з Коростеня, Бердичева, Новоград-Волинського, Радомишля та Олевська, Пісківки  та Українки Київської області, Краматорська Донецької області, Рокитного Рівненської області, навіть Хмельницького  та Одеси.

Юних учасників щиро вітали  срібний призер XXX Олімпійських ігор та організатор турніру Валерій Андрійцев, народний депутат України Павло Дзюблик,  заступник міського голови Леся Сніцаренко, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Ігор Малинський, член Національного Олімпійського комітету Іван Кураченко  та інші.

Поєдинки тривали напружені, емоційні. Тренери  переживали за своїх вихованців, адже кожен виступ — це результат кропіткої щоденної та спільної праці наставника і юного спортсмена.

Найбільше призових місць зайняли представники Хмельницького, Малина, Краматорська, Олевська та Рокитного, але і всі інші команди показали гарний результат, високу майстерність та жагу до перемоги.

Всі учасники отримали новорічні подарунки від спонсорів, а призери до того ж – кубки, дипломи, медалі та сувеніри. Ювілейні монети до 1125-0ї річниці Малина отримали почесні гості та представники присутніх команд. Спонсорами змагань виступили ресто-бар «Княжий» (Ірина Малинська), депутат міської ради Віталій Мороз, ТОВ «МалинМетал» (В’ячеслав Гаєвський).