З нагоди Дня Соборності України у Малинській громаді відбулися урочистості

• 22.01.2023, 12:18

Вітаємо усіх з Днем Соборності України - Днем єднання українських земель, який щороку нагадує про найголовніший урок історії: наша сила - у єдності і згуртованості!

День Соборності у Малинській громаді сьогодні розпочався урочистою ходою від Центру культури і дозвілля у супроводі народного духового оркестру "Малин" до пам'ятника Тарасу Шевченку.

Святкову колону прикрашав Державний Прапор України, який несли наші захисники. Символічно до ходи доєдналися не лише дорослі, й діти різного віку. Саме їм берегти нашу Незалежність та вчити цього наступні покоління.

З Днем Соборності України усіх щиро привітав міський голова Олександр Ситайло. Він побажав усім згуртованості, підтримки, єдності та Перемоги.

Живі квіти лягли цього дня до погруддя Тараса Шевченка. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять полеглих Героїв.

Урочистий настрій цього дня створили також танцювально-пісенна композиція "Ми з України" у виконання Євгенії Поліщук та учасників хореографічних колективів "Біджиз" і "Скайленд". Наостанок усіх поєднала Нитка єдності, яка засвідчує світові нашу єдність та національну ідентичність.

...Наша Україна єдина, бо сильна. Сильна — бо єдина. З Днем Соборності, нескорені!