Офіційна сторінка Малинської міської ради

З першого квітня «Доступні ліки» — за новими правилами

  • 05.04.2019, 15:22
  • 807

Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Малинської міської ради інформує про виконання Урядової програми «Доступні ліки» в місті Малині та Малинському районі в 1 кварталі 2019 року.

Відповідно до звітів про відпущені лікарські засоби, вартість яких підлягає повному або частковому відшкодуванню, поданих аптечними закладами, які брали участь в реалізації програми та уклали договори з розпорядником коштів, відділом охорони здоров’я виконавчого комітету Малинської міської ради, за рецептами лікарів загальної практики-сімейної медицини КНП «Малинський ЦПМСД» Малинської міської ради, КНП «Чоповицький СЦПМСД» Чоповицької селищної ради та терапевта ТОВ «Пролісок+», станом на 27 березня 2019 року загалом отоварено 5791 рецепт на суму 369 684,17 грн. (85,89 % від загальної розподіленої суми).

Наголошуємо, що з 1 квітня 2019 року медикаменти від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу можна отримати в аптеках міста за електронним рецептом у лікаря, з яким укладено декларацію.

Наразі з Національною службою здоров’я України уклали договори наступні аптечні заклади: ПП «Нікон, ФОП «Цьоха О.І.» та ФОП «Зарченко С.І.». На даний час система на стадії впровадження як у аптечних закладах, так і закладах охорони здоров’я, про її готовність до роботи повідомимо додатково.

Також читайте: