З турботою про самотніх людей похилого віку

• 24.11.2021, 15:26

У самотніх людей похилого віку, зазвичай, є багато питань, які потребують вирішення. Одним з них є утримання будинків та прибудинкової території: побілка, фарбування, забезпечення на зиму паливом, чищення снігу, дрібні господарські проблеми.

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинської міської територіальної громади функціонує відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

У відділенні працюють 4 робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків, які надають різноманітні послуги підопічним, а саме: ремонтні роботи по господарству, косіння трави, обрізка, зрізання дерев, завезення, різка, рубка, складання дров та обрізків, чищення снігу, а також побілка, фарбування будинків та інше.

Робота виконується в черговості замовлень від підопічних.

На знімку: уже 15 років працює на посаді робітника Борис Степанович Сидоров, якого цінують за старанність і сумлінну роботу.